Torby bawełniane Poznań

Z myślą o naturze, wszystkie nasze produkty, które szyjemy – torby bawełniane, bawełniane woreczki czy fartuchy są wykonane z najwyższą starannością z naturalnych materiałów. Łączymy praktyczność z wyglądem!

pexels cottonbro studio 4068314

Personalizowane torby bawełniane w Poznaniu? Naturalnie!

Od wielu lat z najwyższą starannością produkujemy materiałowe torby dla naszych klientów. Sprawdź, co nas wyrożnia.

Darmowa pełna personalizacja

Szerokie ucho? Kieszonka na klucze? Przegródka na laptopa? Oczywiście! Chętnie doradzamy klientom, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, nawet najbardziej nietypowe.

W 100% naturalna bawełna

Szyjemy ze w 100% naturalnej bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o środowisko w czasie całego procesu produkcji.

Bezpieczne i ekologiczne

Wszystkie nasze produkty bawełniane szyte są z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Nadruki wykonywane są z użyciem bezpiecznych farb wodnych.

Te ekologiczne torby bawełniane pokochał nie tylko Poznań!

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

Od czego zależy cena torby bawelnianej?

Cena torby zależy w głównej mierze od jej gramatury, czy bawełna będzie w naturalnym kolorze czy będzie barwiona oraz od ilości. Każda wycena wykonywana jest indywidualnie. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie na każdy budżet.

Czy produkty są dostępne w całej Polsce?

Tak – nasze torby i inne produkty możesz odebrać w dowolnym miejscu w Polsce, takim jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Białystok, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Lublin.

Czy oferujecie możliwość personalizacji toreb?

Naturalnie! Każda nasza materiałowa torba jest spersonalizowana. To projekt, który jest przygotowywany w stu procentach według Twojej wizji. Dodatkowa kieszonka na klucze? Zamek błyskawiczny? Uchwyty wszyte w torbę? Nie ma sprawy! Dzięki szyciu od podstaw, możemy dokonać dowolnej modyfikacji w rozmiarze, kształcie, wewnątrz i na zewnątrz torby.

Czy można zamówić próbki toreb z nadrukiem przed zamówieniem?

Tak, na życzenie bezpłatnie wysyłamy próbki naszych toreb, by można było się zapoznać z jakością wykonania i znakowania. Płócienne torby, które szyjemy charakteryzują się jakością, której nie da się spotkać nigdzie indziej.

Mam wizję, ale zupełnie się nie znam... Czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie wybierania idealnej bawełnianej torby – dobiorą odpowiedni materiał, kolor, przygotują bezpłatną wizualizację, doradzą w zakresie rozwiązań designerskich i przeprowadzą przez cały proces z uśmiechem i pasją. Możesz na nas liczyć!

Co powinienem przygotować przed zamówieniem?

Pomocne dla nas okażą się na pewno informacje na temat koloru, ilości sztuk, grubości materiału, rozmiaru, jeżeli potrzebujesz znakowania – także plików w krzywych wektorowych z logo firmy. Nie masz wszystkich informacji? Nie przejmuj się! Nasi doradcy podpowiedzą, co przygotować.

Radecka - producent toreb reklamowych

Przedstawiamy Państwu modele toreb bawełnianych z nadrukiem, które są zostały wybrane przez naszych klientów. Na zamówienie szyjemy we wszystkich wymiarach i kolorach. Drukujemy przed szyciem, co daje możliwość zadruku całej powierzchni produktów. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin produkowanych w Polsce. Wszystkie torby z nadrukami tworzymy z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Dostarczamy więc produkty w pełni bezpieczne dla skóry. Nie można też zapominać o ich wytrzymałości. Grafiki nawet przy częstym praniu zachowują nienaruszony stan.

Torby materiałowe z nadrukiem - dlaczego warto?

Dlaczego szycie toreb na zamówienie to dobry wybór dla każdej firmy? Ekologiczne torby reklamowe zapewniają dużą powierzchnię do wyeksponowania loga marki. Co więcej, to rozwiązanie w pełni przyjazne dla środowiska i człowieka. Będąc producentem toreb bawełnianych, wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, ale też klientom indywidualnym, którym proekologiczne wartości nie są obce. Już teraz zachęcamy do stworzenia własnego projektu i wykorzystania praktycznych gadżetów na wiele sposobów. Dajemy pewność, że nasze autorskie pomysły wpiszą się w każdy gust. Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak bawełniane woreczki z logo czy fartuchy gastronomiczne..