Torby bawełniane Kraków

Z myślą o naturze, wszystkie nasze produkty, które szyjemy – torby bawełniane, woreczki czy fartuchy łączą w sobie najlepsze cechy: wykonane z naturalnej bawełny, staranne przeszycia gwarantujące trwałość, doskonały komfort noszenia oraz wysoką jakość nadruku lub haftu. Pragniemy zachwycić naszych klientów oferując produkty, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również szanują środowisko naturalne.
pexels cottonbro studio 4068314

Personalizowane torby bawełniane w Krakowie? Naturalnie!

Od wielu lat z najwyższą starannością produkujemy torby dla naszych klientów z całej Polski – z Poznania, Warszawy czy Wrocławia. Sprawdź, co nas wyrożnia.

Darmowa pełna personalizacja

Szerokie ucho? Kieszonka na klucze? Przegródka na laptopa? Oczywiście! Chętnie doradzamy klientom, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, nawet najbardziej nietypowe.

W 100% naturalna bawełna

Szyjemy ze w 100% naturalnej bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o środowisko w czasie całego procesu produkcji.

Bezpieczne i ekologiczne

Wszystkie nasze produkty bawełniane szyte są z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Nadruki wykonywane są z użyciem bezpiecznych farb wodnych.

Torby bawełniane, które docenił nie tylko Kraków

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

Od czego zależy cena torby bawelnianej?

Cena torby zależy w głównej mierze od jej gramatury, czy bawełna będzie w naturalnym kolorze czy będzie barwiona oraz od ilości. Każda wycena wykonywana jest indywidualnie. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie na każdy budżet.

Czy produkty są dostępne w całej Polsce?

Tak – nasze torby i inne produkty możesz odebrać w dowolnym miejscu w Polsce, takim jak Warszawa, Białystok, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Lublin.

Czy oferujecie możliwość personalizacji toreb?

Naturalnie! Każda nasza materiałowa torba jest spersonalizowana. To projekt, który jest przygotowywany w stu procentach według Twojej wizji. Dodatkowa kieszonka na klucze? Zamek błyskawiczny? Uchwyty wszyte w torbę? Nie ma sprawy! Dzięki szyciu od podstaw, możemy dokonać dowolnej modyfikacji w rozmiarze, kształcie, wewnątrz i na zewnątrz torby.

Czy można zamówić próbki toreb z nadrukiem przed zamówieniem?

Tak, na życzenie bezpłatnie wysyłamy próbki naszych toreb, by można było się zapoznać z jakością wykonania i znakowania. Płócienne torby, które szyjemy charakteryzują się jakością, której nie da się spotkać nigdzie indziej.

Mam wizję, ale zupełnie się nie znam... Czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie wybierania idealnej bawełnianej torby – dobiorą odpowiedni materiał, kolor, przygotują bezpłatną wizualizację, doradzą w zakresie rozwiązań designerskich i przeprowadzą przez cały proces z uśmiechem i pasją. Możesz na nas liczyć!

Co powinienem przygotować przed zamówieniem?

Pomocne dla nas okażą się na pewno informacje na temat koloru, ilości sztuk, grubości materiału, rozmiaru, jeżeli potrzebujesz znakowania – także plików w krzywych wektorowych z logo firmy. Nie masz wszystkich informacji? Nie przejmuj się! Nasi doradcy podpowiedzą, co przygotować.

Radecka - producent toreb reklamowych

Prezentujemy nasze najnowsze propozycje toreb płóciennych, wybrane przez naszych klientów. Indywidualnie szyjemy każdą torbę, dostosowując się do wymiarów i kolorów preferowanych przez klienta. Przed rozpoczęciem szycia dokonujemy druku, umożliwiając pełne wykorzystanie powierzchni produktów. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości tkaniny pochodzące z Polski, posiadające certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla skóry. Nasze torby z nadrukami są niezwykle wytrzymałe – nawet po wielokrotnym praniu grafiki zachowują swoją jakość.

Torby materiałowe z nadrukiem - dlaczego warto?

Czemu warto zdecydować się na szycie toreb na zamówienie dla każdej firmy? Torby zapewniają obszerną przestrzeń do wyeksponowania logo marki. Dodatkowo, są one przyjazne dla środowiska i ludzi. Jako producent toreb bawełnianych, dostosowujemy się do potrzeb przedsiębiorstw, które kładą nacisk na wartości proekologiczne. Zachęcamy do stworzenia własnego projektu i wykorzystania naturalnych akcesoriów reklamowych na różnorodne sposoby. Gwarantujemy, że nasze pomysły będą odpowiadać każdemu gustowi. Ponadto, zapoznaj się z naszymi innymi produktami, takimi jak bawełniane woreczki z logo czy fartuchy gastronomiczne.