Torba bawełniana Miejsca Otwarte

Bawełniana torba reklamowa z jednym uchem do noszenia na ramieniu, wykonana z wysokiej jakości bawełny w kolorze czarnym z nadrukiem.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 38 cm
Wysokość: 42 cm
Dno: 5 cm
Długość uszu: 116 cm
Szerokość uszu: 6 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Torba reklamowa przygotowana na konferencję społeczną Miejsca Otwarte. Uszyta została z wysokiej jakości bawełny w kolorze czarnym. Nietuzinkowy kształt torby sprawia, że staje się ona świetnym dodatkiem do nowoczesnej stylizacji. Dzięki wygodnemu uchwytowi, sprawdza się idealnie do zarzucenia na ramię. Zastosowana szerokość ucha jest dobrze dostosowana, nie odkształca się i nie roluje dzięki zastosowaniu podwójnego materiału. Długość ucha jest odpowiednia, aby nosić torbę przełożoną przez ramię, jak i bezpośrednio na ramieniu. Na czarnej bawełnianej torbie został umieszczony niebieski nadruk, wykonany metodą sitodruku, która zapewnia trwałość i dokładne odwzorowanie kolorów, co dobrze widać na przykładzie prezentowanej torby. Dzięki odszyciu dna, torba zyskała więcej przestrzeni i znacznie zwiększyła swoją pojemność, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej funkcjonalna. To rozwiązanie pozwala na udoskonalenie torby i dodanie jej kilku centymetrów w szerokości i pozwala na uzyskanie estetycznego i praktycznego wyglądu torby.
Szukasz torby reklamowej na swoją konferencję lub event? Naturalnie! Możemy uszyć nawet niestandardowe projekty! Sprawdź, co potrafimy uszyć i skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową wycenę i niezobowiązującą ofertę!