Poszewki reklamowe

Odpoczynek, komfort i przyjemność. Dzięki poduszkom z naszymi poduszkami reklamowymi osiągniesz harmonię i zareklamujesz swoją markę w niestandardowy sposób! Dostępne dowolne rozmiary, pełna personalizacja. Możliwość nadruku lub haftu. Sprawdź, co możemy dla Ciebie uszyć!

poduszki na bialym tle

Wygodny sposób na reklamę Twojej marki!

Personalizowane poszewki reklamowe z logiem Twojej firmy. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Pełna personalizacja produktu

Dostępny nadruk i haft. Szukasz czegoś ekstra? Chętnie podpowiemy i doradzimy w sprawieniu efektu wow.

Ekologiczne i wytrzymałe

Nasze projekty dbają o środowisko. Wykonujemy projekty z naturalnych, ekologicznych materiałów. Bardzo dbamy o jakość, by produkty, które otrzymasz były wytrzymałe i trwały na lata.

Certyfikowane bezpieczeństwo

Wszystkie nasze produkty bawełniane szyte są z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Nadruki wykonywane są z użyciem bezpiecznych farb wodnych.

Poszewki reklamowe, z których jesteśmy dumni

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

W jakich rozmiarach dostępne są poszewki reklamowe?

We wszystkich! Szyjemy nasze poszewki od początku do końca, więc możemy przygotować odpowiedni produkt na każdy wymiar. Nie wiesz, na co się zdecydować? Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, co wybrać.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Termin realizacji zależy od wielu czynników, takich jak znakowanie, nakład czy model. Najczęściej jest to około 2 – 3 tygodnie.

Jakie są możliwości personalizacji poszewek?

Nasze poszewki mogą być personalizowane w każdy możliwy sposób. Możemy dodać nietypowe zamknięcie, wszyć dodatkowe elementy i wykonać nadruk lub haft z logiem marki. Znajdujemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb!

Czy jest możliwość otrzymania próbek przed zamówieniem?

Tak, na życzenie klienta wysyłamy darmowe próbki naszych poszewek, by można było zapoznać się z jakością uszycia czy nadruku.

Czy poszewki są łatwe w pielęgnacji?

Dzięki wykorzystaniu naturalnej bawełny, poszewki są łatwe w utrzymaniu czystości i wytrzymałe nawet przy wielokrotnym praniu.

Dla kogo sprawdzą się poszewki reklamowe?

Poszewki reklamowe świetnie sprawdzą się jako produkt promocyjny na przykład w hotelach czy pensjonatach jako dodatek do dekoracji pokoi, do restauracji czy kawiarni jako element brandingu lub dla firm eventowych szukających kreatywnego upominku dla uczestników wydarzeń.