Kilkanaście lat doświadczenia zebranego na rynku reklamy pozwala nam dziś zaoferować Państwu zarówno    szycie na zamówienie jak i znakowanie wieloma technikami drukarskimi i haftem komputerowym.

Naszą działalność rozpoczęliśmy jako producent toreb bawełnianych, z czasem do naszej oferty dodawaliśmy kolejne artykuły reklamowe takie jak woreczki, bandamki, zapaski kelnerskie, fartuszki, rękawice kuchenne             i wiele innych.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zawsze staramy się pomóc w doborze tkanin, modeli, wysyłamy wzory i szyjemy prototypy. Nasz kreatywny zespół prezentuje klientom szeroki zakres możliwości produkcyjnych. Terminowość i rzetelność pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu, zarówno Polskich jak i zagranicznych firm, które nawiązały z nami stałą, wieloletnią współpracę. 

Kilkanaście lat doświadczenia zebranego na rynku reklamy pozwala nam dziś zaoferować Państwu zarówno szycie na zamówienie jak i znakowanie wieloma technikami drukarskimi i haftem komputerowym.

Naszą działalność rozpoczęliśmy jako producent toreb bawełnianych, z czasem do naszej oferty dodawaliśmy kolejne artykuły reklamowe takie jak woreczki, bandamki, zapaski kelnerskie, fartuszki, rękawice kuchenne i wiele innych.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zawsze staramy się pomóc w doborze tkanin, modeli, wysyłamy wzory i szyjemy prototypy. Nasz kreatywny zespół prezentuje klientom szeroki zakres możliwości produkcyjnych. Terminowość i rzetelność pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu, zarówno Polskich jak i zagranicznych firm, które nawiązały z nami stałą, wieloletnią współpracę. 

Firma Radecka to godny polecenia partner. Nasza współpraca rozpoczęła się kilka lat temu. Firma dostarcza na organizowane przez nas konferencje torby na materiały szkoleniowe, służy również fachową konsultacją w zakresie doboru materiałów i wzorów. Firmę Radecka oceniamy bardzo pozytywnie, zarówno pod względem jakości zaoferowanych produktów, terminowości zleceń, poziomu cenowego, a przede wszystkim obsługi klienta. Wysoki profesjonalizm firmy i solidność realizowanych przez nią zadań sprawiają, iż z chęcią polecamy Firmę "Radecka" jako solidną i godną zaufania.
Fundacja Rodzić po ludzku
Firma Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o miała przyjemność współpracować z firmą Radecka w marcu 2009. Firma Radecka wykazywała profesjonalizm na każdym etapie współpracy: od przygotowania projektu torby i nadruku po odszycie i kwestie logistyczne. Jednocześnie proponowała efektywne kosztowo rozwiązania i osobiste zzangażowanie co bardzo cenimy. Współpraca przebiegała terminowo rzetelnie i z należytą starannością. W przyszłości do tego typu projektów chętnie zaangażujemy firmę Radecka ponownie.
Maciej Moniak
Head of Sales & Marketing CHC Boehringer Ingelheim Sp.z o.o
Współpracowaliśmy z firmą "Radecka" podczas realizacji materiałów do kampanii promocyjnej dwóch ważnych projektów galerii Awangarda, wystaw 8. Konkurs im. E. Gepperta i Artyści zewnętrzni Out of Sth. Ze wszystkich zlecen' "Radecka" wywiązała się z zasługującym na uznanie profesjonalizmem, spełniając nasze wymagania terimnowo i na wysokim poziommie.
BWA Wrocław
Galerie Sztuki Współczesnej
Praca z Państwem to przyjemność i chciałabym aby przynajmniej z częścią dostawców można było tak pracować. Pragnę podkreślić wysoką jakość oferowanych przez Państwa produktów, szybkie terminy realizacji, dużą elastyczność, terminowość dostaw. Niezwykle cenne są również szybkie odpowiedzi na zapytania oraz pomoc, rady i sugestie na jakie zawsze można liczyć z Państwa strony. I na koniec najważniejsze Ludzie jacy tworzą Państwa firmę - to jest najcenniejsze. O kompetencjach już pisałam, ale ogromna życzliwość, zaangażowanie i ciepło w kontaktach jest największym bogactwem każdej firmy.
Anna Skwara
Product Manager, Lynka
Współpraca świetna za każdym razem, doskonały kontakt z firmą w trakcie realizowania zamówienia. Efekty wspołpracy w 100% zgodne z założeniami każdego z projektów.
Joanna Jakubowicz
Mamastudio
Z przyjemnością polecamy firmę "Radecka". Współpraca, którą nawiązaliśmy w zeszłym roku, dotyczyła wyprodukowania toreb ekologicznych dla jednego z naszych kanałów telewizyjnych. Jakością zaproponowanych przez firmę toreb byliśmy naprawdę zachwyceni. Cała współpraca przebiegała szybko i sprawnie, a torby podobają się wszystkim. Przy następnej tego typu produkcji, na pewno zwrócimy się do firmy "Radecka". Polecamy
MTV Networks Polska
Jesteśmy bardzo zadowoleni z toreb zamówionych w Firmie "Radecka" - są wykonane starannie i z materiału dobrej jakości. Profesjonalna obsługa i dostarczenie wszelkich potrzebnych informacji przez pracowników Firmy pozwoliły na zrealizowanie zamówienia szybko i bez problemów, zostały również uwzględnione wszystkie nasze uwagi. Dziękujemy za owocną współpracę. Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Sadecka
Centre for European Studies Jagiellonian University