rękawice kuchenne

Gadżety i artykuły promocyjne to nie tylko sposób na wypromowanie marki. Mogą być również praktycznym wyposażeniem. Przykładem są kuchenne rękawice reklamowe z nadrukiem i magnesem. Elementy kucharskiego stroju wykonywane na zamówienie stanowią część roboczego uniformu pracowników restauracji lub cukierni. Jako producent tekstylnych firmowych upominków wykonujemy praktyczne dodatki, które jednocześnie staną się dekoracją pomieszczenia gastronomicznego.

rękawica aarikka

Lniana rękawica kuchenna

Rękawica szczęśliva

Bawełniana rękawica kuchenna z nadrukiem

rękawica bbc

Bawełniana rękawica kuchenna

rękawica winiary

Lniana rękawica kuchenna z nadrukiem

rękawica drosed

Bawełniana rękawica kuchenna z nadrukiem

Rękawica kuchenna

Bawełniana rękawica kuchenna

Rękawice kuchenne do promocji marki i praktycznego użytku

Tekstylne dodatki z nadrukami od producenta Radecka mogą zawierać dowolne elementy, takie jak loga czy slogany. Co więcej, oferujemy rękawice kuchenne na zamówienie z magnesem o różnej kolorystyce i rozmaitych wzorach. Wraz z fartuchami reklamowymi nadają się do stworzenia oryginalnego dress code’u w firmie z branży gastronomicznej. Z pewnością zainteresują również odbiorców, w których ręce trafiają podczas targów promocyjnych.

Przedstawiamy dwa podstawowe modele kuchennych rękawic ochronnych zawierające magnes: z palcem i „typu żaba”. Produkty znakujemy przed szyciem, co daje możliwość wykonania dużych nadruków lub haftów. Jako gadżety reklamowe mogą znajdować się w zestawie wraz ze ściereczką do kuchni oraz torbą na ramię. Cały komplet to miły upominek na każdą okazję.

Kuchenne rękawice reklamowe z naturalnych tkanin

Jako zaufany producent rękawic kuchennych i innych reklamowych artykułów o praktycznym zastosowaniu, wykorzystujemy trwałe i przyjemne dla skóry tkaniny. Proponujemy dodatki z nadrukiem oraz magnesem szyte z lnu bądź bawełny. Izolację cieplną chroniącą przed oparzeniami w trakcie użytkowania zapewnia natomiast poliester. Zachęcamy więc do złożenia zamówienia.