Torba bawełniana Joga Rytm

Personalizowana, biała torba bawełniana z nadrukiem i wszytym uchwytem. Jej niestandardowy wygląd przyciąga wzrok i budzi podziw na twarzy. Wykonana z najwyższej jakości bawełny.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

150 g/m²

Wymiary

Szerokość: 38 cm
Wysokość: 45 cm
Dno: standardowe
Długość uszu: 70 cm
Szerokość uszu: 2.5 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Uwielbiamy niestandardowe, ciekawe projekty. Torba, którą prezentujemy jest tego idealnym przykładem. Wyróżnia się swoim pomysłowym wszyciem uchwytów, tak, by były integralną częścią nadruku. Końcowy efekt jest zdumiewający i zdecydowanie sprawia radość wszystkim miłośnikom jogi! Zadbaliśmy również o wygodę użytkowania i praktyczność torby, by nadawała się nie tylko do noszenia maty na jogę, ale również idealnie sprawdzała się w codziennych warunkach, na przykład na zakupach czy w podróży.

Możesz wybrać swój własny ciekawy projekt, a nasz zespół przygotuje dla Ciebie prototyp i opracuje projekt. Wszystko w naprawdę krótkim czasie! W przeciwieństwie do wielu firm oferujących personalizowane torby bawełniane, nasze produkty szyte są przez nas od początku do końca. Dzięki temu, możemy wprowadzić wiele zmian do klasycznej formy sprawiając, że torba nadal będzie wytrzymała i wygodna w użytkowaniu.

Osiągnij harmonię i spójność wizerunku. Przekonaj się, że niezwykłe doświadczenia reklamowe są na wyciągnięcie Twojej ręki!