Torba bawełniana Ludzie Chcą Wyglądać

Torba bawełniana w kolorze mocnej czerwieni, posiada szerokie uszy, nadruk oraz personalizowaną, wszywaną metkę. Zapinana na zamek błyskawiczny oraz z wszytymi kieszeniami wewnątrz.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

260 g/m²

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Wysokość: 54 cm
Dno: 6 cm
Długość uszu: 70 cm
Szerokość uszu: 4 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniana torba reklamowa przygotowana na potrzeby centrum handlowego Libero w Katowicach. Uszyta w pięknym, wyrazistym, czerwonym kolorze to świetna propozycja nowoczesnej reklamy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości bawełny, torba jest trwała i świetnie się prezentuje. Na torbie został umieszczony nadruk wykonany metodą sitodruku, aby jeszcze bardziej przykuć wzrok do tego projektu.Kapitalnie się prezentuje i odznacza od torby. W celu dodatkowej personalizacji produktu, została zastosowana satynowa metka z estetycznym logo, które jest widoczne, ale nie dominuje. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku zestawów – wszyta lub naszyta metka staje się elementem wspólnym różnych rodzajów produktów, jakie możemy wykonać. Torba ma wszyty zamek, który chroni zawartość przed wypadnięciem, co usprawnia korzystanie z przedmiotu. Wewnątrz torby znajduje się kieszeń, idealna do przechowywania portfela lub kluczy.

Pełna personalizacja modeli jest możliwa dzięki produkcji od podstaw, gdzie już na etapie zamówienia do torby można dodać kieszonki, zamki, hafty, naszywki czy wszywki. Nasze torby przygotowywane są od początku do końca w naszej szwalni. Szukasz idealnej torby dla Twojej marki? Sprawdź naszą ofertę i otrzymaj darmową wycenę i wizualizację!