Torba Madison

Reklamowa torba bawełniana z przeszytym dnem i nadrukiem wykonana dla galerii handlowej Madison w Gdańsku. Wyjątkowo wytrzymała, wykonana z bawełny o diagonalnym splocie i wysokiej gramaturze.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

280 g/m²

Wymiary

Szerokość: 34 cm
Wysokość: 37 cm
Dno: 6 cm
Długość uszu: 60 cm
Szerokość uszu: 2.5 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

W dobie coraz większej świadomości ekologicznej, bawełniane torby na zakupy są znacznie chętniej wybierane przez klientów. Jest to słuszny wybór – torby z bawełny mają znacznie mniejszy negatywny wpływ na nasze środowisko i można wykorzystywać je wielokrotnie. Możesz zapakować dużą ilość zakupów bez obawy o wytrzymywałość. To wszystko dzięki zwiększonej gramaturze torby i wygodnym uchwytom o wzmocnionej strukturze. Dodatkowo, jest łatwa do utrzymania w czystości, co sprawia, że jest praktycznym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Na naszych bawełnianych torbach możemy wykonać nadruk lub haft z logo Twojej marki. Taka torba na zakupy to nie tylko świetny prezent dla klientów, ale również idealny sposób na promocję firmy wszędzie tam, gdzie się pojawi. Zadbaj o wizerunek swojej firmy z wygodną bawełnianą torbą i spraw wiele uśmiechów na twarzy!