Torba bawełniana Moc Kobiet

Wyjątkowa torba bawełniana wykonana z grubej tkaniny, z czarnymi uszami oraz wszywką na boku. Torba posiada dwie zewnętrzne kieszenie wpasowane w wielokolorowy nadruk.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

260 g/m²

Wymiary

Szerokość: 38 cm
Wysokość: 42 cm
Dno: 8 cm
Długość uszu: 55 cm
Szerokość uszu: 4 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Wyjątkowa torba bawełniana przygotowana dla fundacji Avon dla Kobiet w ramach kampanii społecznej. Ten projekt zachwyca pomysłowością i praktycznością. Torba wykonana jest z grubej bawełny o gramaturze 260g/m², która jest wytrzymała i odporna na codzienne wyzwania. Do wykończenia torby posłużyły czarne uszy, które odznaczają się od białej tkaniny i komponują się z nadrukiem. Zastosowanie szerokich uszu pozwala na wygodne korzystanie z torby na co dzień. Praktyczności dodaje także odszyte dno, które znacznie zwiększa pojemność torby. Najważniejszym elementem całej torby jest nadruk, w który zostały wkomponowane zamki, które prócz funkcji dekoracyjnej, pełnią także funkcję zamknięcia kieszonek, które zostały dodane do torby. Nadruk został wykonany metodą sitodruku, która gwarantuje wysoką jakość i wierne odwzorowanie kolorów. Aby zwiększyć unikalność torby, do każdej z nich została wszyta metka, która zawiera adres strony internetowej fundacji.
Takie projekty to wyzwania, których chętnie się podejmujemy. Jeżeli szukasz dobrego gadżetu reklamowego dla swojej kampanii promocyjnej, sprawdź naszą ofertę.