Torby bawełniane Szczecin

Z myślą o naturze, wszystkie nasze produkty, które szyjemy – torby bawełniane, woreczki czy fartuchy są ekologiczne i wytrzymałe, będąc modnym dodatkiem w garderobie i świetnym nośnikiem reklamowym.

pexels cottonbro studio 4068314

Personalizowane torby bawełniane w Szczecinie? Naturalnie!

Od wielu lat z najwyższą starannością produkujemy materiałowe torby dla naszych klientów z całej Polski – z Katowic, Warszawy czy Krakowa. Sprawdź, co nas wyrożnia.

Darmowa pełna personalizacja

Szerokie ucho? Kieszonka na klucze? Przegródka na laptopa? Oczywiście! Chętnie doradzamy klientom, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, nawet najbardziej nietypowe.

W 100% naturalna bawełna

Szyjemy ze w 100% naturalnej bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o środowisko w czasie całego procesu produkcji.

Bezpieczne i ekologiczne

Wszystkie nasze produkty bawełniane szyte są z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Nadruki wykonywane są z użyciem bezpiecznych farb wodnych.

Torby bawełniane, uwielbiane nie tylko przez Szczecin

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

Od czego zależy cena torby bawelnianej?

Cena torby zależy w głównej mierze od jej gramatury, czy bawełna będzie w naturalnym kolorze czy będzie barwiona oraz od ilości. Każda wycena wykonywana jest indywidualnie. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie na każdy budżet.

Czy produkty są dostępne w całej Polsce?

Tak – nasze torby i inne produkty możesz odebrać w dowolnym miejscu w Polsce, takim jak <a href=”/torby-bawelniane-warszawa/”>Warszawa</a>, <a href=”/torby-bawelniane-krakow”>Kraków</a>, <a href=”/torby-bawelniane-wroclaw/”>Wrocław</a>, <a href=”/torby-bawelniane-katowice/”>Katowice</a>, <a href=”/torby-bawelniane-poznan/”>Poznań</a>, <a href=”/torby-bawelniane-lodz/”>Łódź</a>, <a href=”/torby-bawelniane-gdansk/”>Gdańsk</a>, <a href=”/torby-bawelniane-bydgoszcz/”>Bydgoszcz</a>, <a href=”/torby-bawelniane-bialystok/”>Białystok</a>, <a href=”/torby-bawelniane-lublin/”>Lublin</a>.

Czy oferujecie możliwość personalizacji toreb?

Naturalnie! Każda nasza materiałowa torba jest spersonalizowana. To projekt, który jest przygotowywany w stu procentach według Twojej wizji. Dodatkowa kieszonka na klucze? Zamek błyskawiczny? Uchwyty wszyte w torbę? Nie ma sprawy! Dzięki szyciu od podstaw, możemy dokonać dowolnej modyfikacji w rozmiarze, kształcie, wewnątrz i na zewnątrz torby.

Czy można zamówić próbki toreb z nadrukiem przed zamówieniem?

Tak, na życzenie bezpłatnie wysyłamy próbki naszych toreb, by można było się zapoznać z jakością wykonania i znakowania. Płócienne torby, które szyjemy charakteryzują się jakością, której nie da się spotkać nigdzie indziej.

Mam wizję, ale zupełnie się nie znam... Czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie wybierania idealnej bawełnianej torby – dobiorą odpowiedni materiał, kolor, przygotują bezpłatną wizualizację, doradzą w zakresie rozwiązań designerskich i przeprowadzą przez cały proces z uśmiechem i pasją. Możesz na nas liczyć!

Co powinienem przygotować przed zamówieniem?

Pomocne dla nas okażą się na pewno informacje na temat koloru, ilości sztuk, grubości materiału, rozmiaru, jeżeli potrzebujesz znakowania – także plików w krzywych wektorowych z logo firmy. Nie masz wszystkich informacji? Nie przejmuj się! Nasi doradcy podpowiedzą, co przygotować.

Radecka - producent toreb reklamowych

Prezentujemy naszą nową kolekcję toreb płóciennych, wybranych przez naszych klientów. Każdą torbę szyjemy na indywidualne zamówienie, oferując różnorodność wymiarów i kolorów. Przed przystąpieniem do szycia wykonujemy druk, co pozwala na zadrukowanie całej powierzchni produktów. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin pochodzących z Polski, posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, zapewniający pełne bezpieczeństwo dla skóry. Nasze torby z nadrukami cechują się również wyjątkową wytrzymałością – nawet po wielokrotnym praniu grafiki pozostają nienaruszone.

Torby materiałowe z nadrukiem - dlaczego warto?

Dlaczego wybór szycia toreb na zamówienie jest korzystny dla każdej firmy? Ekologiczne torby reklamowe oferują obszerną przestrzeń do wyeksponowania logo marki. Co więcej, są one przyjazne dla środowiska i ludzi. Jako producent toreb bawełnianych, dostosowujemy się do potrzeb przedsiębiorstw, które przywiązują wagę do wartości ekologicznych. Zachęcamy do stworzenia własnego projektu i wykorzystania naturalnych akcesoriów reklamowych na różnorodne sposoby. Zapewniamy, że nasze autorskie pomysły spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi produktami, takimi jak bawełniane woreczki z logo czy fartuchy gastronomiczne.