Torba bawełniana TLC

Duża, bawełniana torba reklamowa przygotowana z wysokiej jakości bawełny w kolorach ecru i niebieskim. Produkt posiada nadruk na przedniej i tylnej części torby, podszewkę oraz wewnętrzną kieszonkę zamykaną na zamek.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 34 cm
Wysokość: 42 cm
Dno: 9 cm
Długość uszu: 50 cm
Szerokość uszu: 4 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniana torba reklamowa uszyta na potrzeby stacji telewizyjnej TLC. Wykonana z wysokiej jakości grubej bawełny, w dwóch kolorach. Przednia i tylna część została wykonana z niebieskiej tkaniny, natomiast wszyty bok jest w kolorze ecru. Te dwa odcienie bardzo dobrze dopełniają się i tworzą harmonijną całość. Torba została wzbogacona nadrukiem w kolorze ecru. Znakowanie zostało wykonane metodą sitodruku, która zapewnia trwałość i wytrzymałość nadruku na ścieranie, nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu. Ta metoda zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów. Torba posiada uszy, wykonane w tym samym kolorze, co bok i środek torby. Aby nadać nowoczesnego wyglądu, uszy zostały naszyte na zewnątrz torby i wzmocnione krzyżykami, aby zapewnić trwałość i komfort użytkowania. Torba bawełniana została wykończona szwem zewnętrznym, który podtrzymuje kształt i pozwala na eleganckie prezentowanie się torby w każdych warunkach. Produkt został wykończony cienką podszewką, co dodatkowo chroni przedmioty, które będą noszone w torbie. Warto także wspomnieć o wbudowanej w podszewkę kieszeni zapinanej na zamek, w której można trzymać telefon bądź portfel, aby zawsze mieć je pod ręką.\

Szukasz materiałowej torby reklamowej dla swojej marki? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową wycenę!