Torba bawełniana Instytut Wzornictwa

Bawełniana torba z nadrukiem na całej powierzchni, wykonana dla Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na potrzeby konkursu Dobry Wzór w 2016 roku. Model wyróżnia również połączenie białej i czarnej panamy. Torba o wysokiej gramaturze.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

260 g/m²

Wymiary

Szerokość: 38 cm
Wysokość: 36 cm
Dno: standardowe
Długość uszu: 67
Szerokość uszu: 2.5 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Kochasz oryginalność i niepowtarzalność? Szukasz bawełnianej torby, która wyróżni Cię nie tylko jakością, ale też ciekawym designem? Oto przykład, który docenisz: torba bawełniana dla Instytutu Wzornictwa Przemysłowego – harmonia między funkcjonalnością a stylem! To świetny przykład, że bawełniane torby reklamowe nie tylko przeznaczone są dla marek i firm, ale również dla organizatorów konferencji, konkursów i wydarzeń. Jest świetnym prezentem, który jeszcze długo będzie przypominać gościom o tej imprezie i przywodził wyłącznie pozytywne wspomnienia.

Torba jest wykonana z najwyższej jakości bawełny, gwarantując trwałość i nieprzeciętną wytrzymałość. Nadruk został wykonany na całej powierzchni torby. Było to możliwe, ponieważ nasze bawełniane torby szyte są od podstaw przez nas, co pozwala zadbać nie tylko o pełny obraz torby, ale również o najmniejsze detale, które składają się na wizerunek Twojej marki. Uszyta została na potrzeby konkursu Dobry Wzór, wyłaniającego co roku najlepiej zaprojektowane przedmioty i usługi, z których korzystamy na co dzień. Ta torba jest wyjątkowym gadżetem, który idealnie odzwierciedla filozofię designu i nowatorskiego myślenia.

Każdą torbę bawełnianą możesz w pełni personalizować i nadać jej charakterystyczny wygląd, który wyrazi niepowtarzalny styl Twojej marki. Możemy przygotować specjalnie dla Ciebie torby bawełniane z własnym nadrukiem, na przykład logo firmy lub wydarzenia, które organizujesz. Ekologiczne torby to znacznie więcej niż tylko praktyczne gadżety reklamowe – to wyjątkowy element garderoby, który niezawodnie przyciągnie uwagę wszystkich klientów.