Torby bawełniane Bydgoszcz

Z myślą o naturze, wszystkie nasze produkty, które szyjemy – torby bawełniane, woreczki czy fartuchy łączą w sobie to, co najlepsze – w pełni naturalną bawełnę, bardzo dokładne przeszycie i niezwykłą trwałość, ale również doskonały komfort noszenia i jakość nadruku lub haftu. Zachwyć swoich klientów!

pexels cottonbro studio 4068314

Personalizowane torby bawełniane w Bydgoszczy? Naturalnie!

Od wielu lat z najwyższą starannością produkujemy płócienne torby dla naszych klientów z całej Polski – z Poznania, Warszawy czy Lublina. Sprawdź, co nas wyrożnia.

Darmowa pełna personalizacja

Szerokie ucho? Kieszonka na klucze? Przegródka na laptopa? Oczywiście! Chętnie doradzamy klientom, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, nawet najbardziej nietypowe.

W 100% naturalna bawełna

Szyjemy ze w 100% naturalnej bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o środowisko w czasie całego procesu produkcji.

Bezpieczne i ekologiczne

Wszystkie nasze produkty bawełniane szyte są z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia. Nadruki wykonywane są z użyciem bezpiecznych farb wodnych.

Torby bawełniane, uwielbiane nie tylko przez Bydgoszcz

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów!

Od czego zależy cena torby bawelnianej?

Cena torby zależy w głównej mierze od jej gramatury, czy bawełna będzie w naturalnym kolorze czy będzie barwiona oraz od ilości. Każda wycena wykonywana jest indywidualnie. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie na każdy budżet.

Czy produkty dostępne są w całej Polsce?

Tak – nasze torby i inne produkty możesz odebrać w dowolnym miejscu w Polsce, takim jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Gdańsk, Białystok, Szczecin, Lublin

Czy oferujecie możliwość personalizacji toreb?

Naturalnie! Każda nasza materiałowa torba jest spersonalizowana. To projekt, który jest przygotowywany w stu procentach według Twojej wizji. Dodatkowa kieszonka na klucze? Zamek błyskawiczny? Uchwyty wszyte w torbę? Nie ma sprawy! Dzięki szyciu od podstaw, możemy dokonać dowolnej modyfikacji w rozmiarze, kształcie, wewnątrz i na zewnątrz torby.

Czy można zamówić próbki toreb z nadrukiem przed zamówieniem?

Tak, na życzenie bezpłatnie wysyłamy próbki naszych toreb, by można było się zapoznać z jakością wykonania i znakowania. Płócienne torby, które szyjemy charakteryzują się jakością, której nie da się spotkać nigdzie indziej.

Mam wizję, ale zupełnie się nie znam... Czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie wybierania idealnej bawełnianej torby – dobiorą odpowiedni materiał, kolor, przygotują bezpłatną wizualizację, doradzą w zakresie rozwiązań designerskich i przeprowadzą przez cały proces z uśmiechem i pasją. Możesz na nas liczyć!

Co powinienem przygotować przed zamówieniem?

Pomocne dla nas okażą się na pewno informacje na temat koloru, ilości sztuk, grubości materiału, rozmiaru, jeżeli potrzebujesz znakowania – także plików w krzywych wektorowych z logo firmy. Nie masz wszystkich informacji? Nie przejmuj się! Nasi doradcy podpowiedzą, co przygotować.

Radecka - producent toreb reklamowych

Przedstawiamy szeroki wybór modeli toreb materiałowych, które cieszą się uznaniem naszych klientów. Realizujemy zamówienia na torby o różnych wymiarach i kolorach, zapewniając dostosowanie do indywidualnych preferencji. Drukujemy wzory przed wykonaniem szycia, umożliwiając pełne wykorzystanie powierzchni produktów. W naszej produkcji korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin pochodzących z Polski, posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry. Nasze torby z nadrukami charakteryzują się również wyjątkową wytrzymałością – nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu grafiki pozostają nietknięte.

Torby materiałowe z nadrukiem - dlaczego warto?

Dlaczego szycie toreb na zamówienie to dobry wybór dla każdej firmy? Ekologiczne torby reklamowe zapewniają dużą powierzchnię do wyeksponowania loga marki. Co więcej, to rozwiązanie w pełni przyjazne dla środowiska i człowieka. Będąc producentem toreb bawełnianych, wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, którym proekologiczne wartości nie są obce. Już teraz zachęcamy do stworzenia własnego projektu i wykorzystania naturalnych akcesoriów reklamowych na wiele sposobów. Dajemy pewność, że nasze autorskie pomysły wpiszą się w każdy gust. Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak bawełniane woreczki z logo czy fartuchy gastronomiczne.