Zapaska kelnerska krótka Tasty Food

Zapaska kelnerska wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, regulowana w pasie. Posiada doszytą kieszeń z wyhaftowanym logo restauracji.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 80 cm
Długość: 50 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Zestaw dwóch zapasek kelnerskich, przygotowany w dwóch kolorach, z wysokiej jakości bawełny, uszyty dla warszawskiej restauracji Tasty Food. Stanowi idealne dopełnienie ubioru kelnera, który służy nie tylko obsługą, ale również jest reprezentacją restauracji czy kawiarni wśród klientów. Dobranie dwóch kolorów to świetny sposób na przełamanie schematów i wprowadzenie estetyki do wnętrza lokalu. Zapaska ma uniwersalny krój, który idealnie pasuje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dodatkowo, zapaski posiadają regulację w pasie, co pozwala na dopasowanie ich według własnych potrzeb i preferencji. Na kieszeni widoczne jest wyhaftowane logo, co pozwala na trwałe oznakowanie. Haft został przygotowany w dwóch wersjach kolorystycznych, tak, aby pasował do kolorów tkanin, które zostały wykorzystane do produkcji zapasek. Indywidualnego charakteru zapaskom dodaje umiejscowienie kieszeni, która na życzenie klienta jest doszyta na dodatkowej, materiałowej wstawce. Ten sposób dodaje bardzo dużo klasy oraz jest praktyczny, ponieważ w kieszeni można trzymać notes lub tablet, które są niezbędnymi narzędziami przy obsłudze.
Personalizowane zapaski kelnerskie do restauracji? Naturalnie! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie uszyć.