Lniana zapaska kelnerska Nolio

Lniana zapaska kelnerska, wykonana z wysokiej jakości naturalnego lnu. Regulowana w pasie, posiada dwie kieszenie oraz wyhaftowane logo.

Materiał

Len 100%

Gramatura

200 g/m²

Wymiary

Szerokość: 70 cm
Długość: 56 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Zapaska kelnerska wykonana z wysokiej jakości lnu, uszyta na potrzeby włoskiej restauracji Nolio w Krakowie. To idealny sposób na dopełnienie stroju kelnera w nietuzinkowy sposób. Szary odcień naturalnego lnu to subtelna opcja na dodanie szyku i elegancji. Zapaska, prócz walorów estetycznych, jest również bardzo praktycznym rozwiązaniem. Posiada dwie symetryczne kieszenie, które są dodatkowo przeszyte i odporne na zaciągnięcia. Dzięki temu, użytkownik może mieć pod ręką tablet lub notes, co jest bardzo przydatne przy obsłudze klientów. Poprzez zastosowanie regulowanego paska, zapaska kelnerska jest uniwersalna dla każdego, a jej długość sprawia, że nawet z daleka bardzo dobrze się prezentuje. Zapaska posiada wyhaftowane logo w ciemnoszarym kolorze, który dobrze komponuje się z niejednolitym odcieniem naturalnego lnu. Zastosowanie takiej metody znakowania pozwala na długotrwały efekt, który nie ulega zniekształceniom. Dodatkowo, zapewnia prestiżowy wygląd i sprawia świetne wrażenie.
Szyte przez nas zapaski kelnerskie mogą mieć dowolny rozmiar, zarówno szerokość jak i długość. Prezentowana długość jest uniwersalna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki takiemu zabiegowi, kelnerzy tworzą zgrany zespół, który nie tylko spełnia swoje obowiązki, ale także świetnie się prezentuje. Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej restauracji? Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmową wycenę i ofertę!
This is a staging environment