Zapaska kelnerska Bibi’s

Zapaska kelnerska wykonana z wysokiej jakości bawełny w kolorze kawy z mlekiem. Z dużym haftem z logo oraz boczną kieszonką. Sprawdź inne nasze zapaski!

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 90 cm
Długość: 60 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Długa zapaska kelnerska wykonana z naturalnej bawełny. Idealnie nadaje się jako element stylizacji kelnera, kucharza, barmana czy baristy. Na zapasce znajduje się haftowane logo kawiarni, które zapewnia profesjonalny wygląd zespołowi i marce. Zapaska kelnerska jest również bardzo praktycznym gadżetem. Może posiadać dodatkowe kieszenie, dzięki czemu, użytkownik może mieć pod ręką tablet lub notes do notowania zamówień. Istnieje możliwość wszycia regulowanego paska, co zapewni wygodę w noszeniu dla każdego w każdym rozmiarze. Zastosowanie nadruku czy haftu pozwala na prezentację logo marki w trwały sposób. Dodatkowo, zapewnia prestiżowy wygląd i sprawia świetne wrażenie.

Szyte przez nas zapaski kelnerskie mogą mieć dowolny rozmiar, zarówno szerokość jak i długość. Prezentowana długość jest uniwersalna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki takiemu zabiegowi, kelnerzy tworzą zgrany zespół, który nie tylko spełnia swoje obowiązki, ale także świetnie się prezentuje. Szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej restauracji? Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę w kilka godzin!
This is a staging environment