Worek Musk

Prosty i pełni funkcjonalny woreczek bawełniany w naturalnym kolorze tkaniny. Oznakowany delikatnym logo, zaciągany sznureczkiem w górnym tuneliku.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 40 cm
Wysokość: 33 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Naturalne woreczki bawełniane są świetnym opakowaniem na wszystkie Twoje produkty. Prezentowany woreczek został wykonany z wysokiej jakości materiału w naturalnym kolorze. Pasuje on idealnie do minimalizmu. Użyta tkanina gwarantuje zachowanie nadanego kształtu po praniu, a kolor pozostaje żywy i widoczny na długi czas. Nadruk został wykonany metodą sitodruku wysokiej jakości, która idealnie oddaje delikatne linie napisów. Znakowanie jest trwałe, równe z powierzchnią tkaniny. To zapewnia naturalny efekt, co końcowo tworzy idealny produkt reklamowy. Takie woreczki mogą służyć do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniem, na przykład podczas wysyłki. Woreczek został wykończony tunelikiem, przez który został przeciągnięty bawełniany sznureczek, dzięki któremu w wygodny sposób można go zamknąć, aby zabezpieczyć zawartość. Kolor sznurka odpowiada naturalnemu kolorowi tkaniny, przez co tworzą pasującą do siebie całość.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.