Woreczek bawełniany Doctor Care

Bawełniany woreczek wykonany z białej tkaniny i oznakowany nadrukowanym napisem w złotym kolorze. Produkt wykończony jest białym, dopasowanym sznureczkiem, zakończonym z dwóch stron.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

135 g/m²

Wymiary

Szerokość: 10 cm
Wysokość: 24 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniany woreczek wyprodukowany z eleganckiej, lekkiej bawełny stanowi idealne połączenie praktyczności i reklamy na co dzień. Woreczek ma niestandardowe wymiary, został wykonany na indywidualne zamówienie klienta. Jest perfekcyjnie dopasowany do wymiarów akcesoriów, które oferuje Doctor Care. Wykończenie woreczka zrobione z sznurka o starannie dobranym kolorze, dopasowuje się do dobrze widocznego na przodzie woreczka nadruku wykonanego metodą sitodruku. Gramaturę bawełny pomogli dobrać nasi doradcy, którzy wykorzystują swoje doświadczenie, aby nasze produkty służyły Twojej marce jak najdłużej. Woreczki bawełniane, służące do przechowywania rzeczy, które używane są na co dzień, zapobiegają ich zniszczeniu.

Wszystkie nasze produkty są w pełni personalizowane. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej i otrzymać darmową wizualizację i ofertę!

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.