Woreczek bawełniany émai

Woreczek bawełniany wykonany z różowej tkaniny o wysokiej gramaturze oraz białej podszewki. Wykończony jest białym nadrukiem oraz jednostronną białą rypsową tasiemką.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 15 cm
Wysokość: 20 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Wysokiej klasy różowy woreczek bawełniany z wszytą podszewką, która wzmacnia i pięknie wykańcza go wewnątrz. To rozwiązanie dla marek poszukujących doznań premium, które gwarantuje dodatkową wytrzymałość i estetykę. Woreczek posiada nadruk, umieszczony w dolnej środkowej części, wykonany za pomocą wysokiej jakości farb ekologicznych. Wykończony jest białą, elegancką satynową tasiemką, którą można zaciągnąć z jednej strony. Białe dodatki idealnie wpasowują się w subtelną całość i sprawiają, że odbiór produktu jest jeszcze bardziej pozytywny. Dodatkowym wykończeniem jest także rant, który pięknie prezentuje się przy zaciągniętej tasiemce. Dobrze dobrane dodatki to podstawa elegancji, która służy wizerunkowi marki.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.