Woreczek bawełniany Nowy Styl

Delikatny woreczek bawełniany wykonany z wysokiej jakości materiału w naturalnym kolorze. Na środku woreczka znajduję się dominujący nadruk, w pięknych kolorach. Produkt został wykończony sznureczkiem, zaciąganym z jednej strony w niewielkim tuneliku u samej góry.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 20 cm
Wysokość: 22 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniany woreczek wykonany dla firmy Nowy Styl. Do wykonania tego produktu została użyta wysokiej jakości bawełna w naturalnym kolorze ecru. Tkanina naturalnie posiada niewielkie kropeczki, które podkreślają surowy charakter tkaniny. Zastosowanie tego typu rozwiązania sprawia, że worek nie kurczy się w praniu i nie zmienia swojego kształtu. Na woreczku został naniesiony nadruk metodą trwałego sitodruku. Dzięki temu, kolory są pełne i oddane dokładnie tak, jak na projekcie. Ta metoda znakowania produktów reklamowych gwarantuje odwzorowanie nawet najdrobniejszych detali grafiki, a dodatkowo jest trwała i odporna na ścieranie. Woreczek został wykończony tunelikiem, przez który został przeciągnięty bawełniany sznureczek, dopasowany zarówno grubością, jak i kolorem do produktu. Całość tworzy spójny i elegancki produkt reklamowy. Zamknięcie na sznureczek ma za zadanie zabezpieczyć elementy schowane do środka.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.