Lniany fartuch gastronomiczny Winiary

Fartuch gastronomiczny zrobiony z naturalnego lnu. Fartuch posiada regulację przy szyi oraz dużą półokrągłą kieszeń z nadrukiem.

Materiał

Len 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 69 cm
Długość: 80 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Fartuch gastronomiczny Winiary wykonany z wysokiej jakości naturalnego lnu to świetna eko propozycja dla firm szukających wygodnych fartuchów reklamowych z logiem firmy. Fartuch o prostym kroju, uniwersalnym dla wielu użytkowników. Produkt został dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki zastosowaniu stylowej regulacji za pomocą metalowego regulatora. Zastosowanie szerokiego paska zapewnia komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Fartuch posiada nadruk złożony z dwóch części: jedna nadrukowana jest na fartuchu, a druga na kieszeni, co wprowadza nietuzinkowy design i ciekawy, charakterystyczny wygląd. Znakowanie jest wykonane za pomocą farb wodnych, metodą sitodruku, która zapewnia trwałość i estetyczne wykończenie. Kieszeń jest półokrągła i bardzo pojemna, wykończona lamówką, w odcieniu dopasowanym do kolorów nadruku, przez co idealnie dopełnia nadrukowaną grafikę. Fartuch jest również regulowany z tyłu za pomocą wiązania.
Len jest materiałem bardzo lekkim i jednocześnie wytrzymałym, co sprawia, że każdy lniany fartuch gastronomiczny będzie można używać wielokrotnie.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!