Fartuch kuchenny Andrzej Mleczko

Fartuch kuchenny wykonany z czarnej bawełny o gramaturze 220g/m². Posiada duży, biały nadruk wykonany metodą sitodruku i jest wiązany z tyłu.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Szerokość: 69 cm
Długość: 80 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniany fartuch gastronomiczny wykonany z wysokiej jakości bawełny to idealny przykład spersonalizowanego produktu dla Twojej restauracji czy kawiarni. Konstrukcja fartucha pozwala na wykonanie nadruku w dużym formacie i w dowolnym miejscu na jego powierzchni. W tym przypadku, nadruk został wykonany w kolorze białym, umieszczony w centralnej części fartucha, dzięki czemu jest dobrze widoczny. Zastosowanie techniki sitodruku pozwala na oddanie najmniejszych detali nawet bardzo szczegółowej grafiki prezentowanej na produkcie. Nadruk jest wytrzymały i odporny na spieranie, co jest bardzo istotną cechą szczególnie w kuchni, gdzie nietrudno o drobne ubrudzenia. Fartuch jest bardzo łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu.
Ma na stałe umocowany pasek, który przechodzi przy szyi, pozwalający na szybkie założenie i zapewniający wygodę użytkowania. Regulacja została wprowadzona z tyłu produktu za pomocą paska, którego można dowolnie zawiązać i w ten sposób dopasować rozmiar fartucha do swoich potrzeb. Ten fartuch został wykończony bez kieszeni, co podkreśla jego prostotę, która została przełamana humorystycznym nadrukiem wykonanym przez Andrzeja Mleczkę.
Fartuchy gastronomiczne mogą zostać wyprodukowane w różnych rozmiarach, także dla dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu, istnieje możliwość stworzenia pięknych kompletów kucharskich, które w połączeniu z personalizowaną rękawicą bądź ściereczką będą świetnie prezentować się w każdej kuchni.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!