Lniany fartuch gastronomiczny Nolio

Fartuch gastronomiczny wykonany z naturalnego lnu z dwoma kieszeniami, uszyty dla włoskiej restauracji Nolio w Krakowie. Fartuch ma regulowane zapięcie przy szyi oraz wiązanie z tyłu, wykończony jest czarnym haftem.

Materiał

Len 100%

Gramatura

200 g/m²

Wymiary

Szerokość: 69 cm
Długość: 83 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Lniany fartuch kuchenny to połączenie produktu ekologicznego i premium w jednym. Został uszyty w zestawie z lnianą zapaską kelnerską dla restauracji Nolio w Krakowie. Wykonany z wysokiej jakości naturalnego lnu, który podkreśla naturalność i oddaje charakter miejsca. Fartuch posiada regulację przy szyi, co sprawia, że można go dostosować do własnych potrzeb. Sprytne wykorzystanie zatrzasków pozwala na kilkustopniową regulację i łatwość w użytkowaniu. Dodatkowo, zastosowanie szerokiego paska zapewnia komfort noszenia nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z produktu. Fartuch posiada wiązanie z tyłu, co również ułatwia codzienne korzystanie. Lniany fartuch jest wykończony czarnym haftem, który idealnie komponuje się z niejednolitym kolorem lnu i stanowi estetyczną personalizację produktu. Fartuch gastronomiczny posiada dwie symetryczne kieszenie, do których można schować podręczne narzędzia kuchenne. Naszywane kieszenie mogą być w dowolnym rozmiarze i kształcie, który jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta i przyszłego zastosowania fartucha.

Szukasz idealnych fartuchów gastronomicznych dla swojej restauracji czy kawiarni? Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę tego samego dnia!

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!