Workoplecak bawełniany Andrzej Mleczko

Biały, bawełniany worek marynarski, wykonany z wysokiej jakości tkaniny w białym kolorze z dużym czarnym nadrukiem. Dno plecaka jest usztywniane.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

260 g/m²

Wymiary

Szerokość: 40 cm
Wysokość: 47 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniany worek marynarski wykonany dla rysownika Andrzeja Mleczko w zestawie z fartuchem kuchennym oraz torbą bawełnianą. Uszyta z grubej bawełny o gramaturze 260g/m². Worek został przygotowany w białym kolorze, który jest idealnym tłem pod kolorowe i duże nadruki. W tym przypadku na worek nadrukowano napis według projektu klienta. Dzięki zastosowaniu metody sitodruku, znakowanie pozostaje trwałe i odporne na ścieranie, a najmniejsze szczegóły pozostają bardzo dobrze odwzorowane. Workoplecak został wykończony grubym, bawełnianym sznurkiem w kolorze ecru. Dodatkowo, otwory zostały wzmocnione metalowymi ringami, które zapobiegają rozdarciu się materiału. Dzięki zastosowaniu długiego sznurka, workoplecak można nosić jako wygodny i pojemny plecak lub na jednym ramieniu, jak zwykłą torbę. Bawełniany sznurek został zabezpieczony nakładką w kolorze worka, dzięki której można dostosować formę korzystania z worka do własnych preferencji. Aby dodatkowo ustabilizować całą konstrukcję, dno w worku marynarskim jest dodatkowo wzmocnione za pomocą pianki.
To rozwiązanie nie tylko prezentuje się bardzo dobrze, ale sprawia również, że produkt staje się jeszcze bardziej praktyczny i świetnie nadaje się na długie trasy na zewnątrz.