Koszulka reklamowa Wujo Garage

Bawełniany T-shirt z nadrukiem wykonany dla detailera Wujo Garage. Klasyczny krój, subtelny nadruk widoczny na piersi oraz większy widoczny na plecach.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

220 g/m²

Wymiary

Rozmiar: M

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bawełniany T-shirt z nadrukiem wykonany dla detailera Wujo Garage. Koszulki reklamowe to uniwersalny i skuteczny sposób na promowanie Twojej marki lub wydarzenia. Ta koszulka oferuje nie tylko wygodę noszenia, ale także możliwość promowania firmy poprzez nadruk umieszczony zarówno na piersi, jak i na plecach. Mimo klasycznego kroju, prezentuje się naprawdę dobrze. Nadruk wykonany metodą DTF poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach przez długi czas. Koszulki mogą stanowić element identyfikacyjny pracowników w firmie, uczestników eventów czy uczestników konferencji. To również świetny pomysł na prezent dla klientów czy partnerów biznesowych. Mają one potencjał nie tylko do promowania marki, ale także do budowania więzi i relacji z odbiorcami. Bawełniany materiał zapewnia komfort noszenia nawet w ciepłe dni, a starannie wykonany nadruk lub haft gwarantuje trwałość i czytelność przekazu reklamowego.

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej możliwości personalizacji i otrzymaj darmową ofertę i wycenę!

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy oferta na fartuchy jest płatna?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy fartuchy mogą być personalizowane?

Tak, nasze gastronomiczne fartuchy są gotowe do pełnej personalizacji. Szukasz innej regulacji? Potrzebujesz szerszej kieszonki? Nie ma sprawy! Działamy zgodnie z Twoja wizją. Personalizacja fartucha jest w stu procentach darmowa!

Czy na fartuchu można wykonać nadruk lub haft?

Jak najbardziej, na każdym fartuchu możemy umieścić nadrukowane lub haftowane logo Twojej restauracji lub kawiarni. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki w krzywych wektorowych oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

W jakich rozmiarach dostępne są fartuchy?

Nasze fartuchy szyte są od podstaw przez nas, co gwarantuje, że możemy przygotować je w dowolnym rozmiarze, jakiego potrzebujesz. Szukasz gotowych rozwiązań? Nasi doradcy wiedzą, co sprawdzi się najlepiej i chętnie podpowiedzą.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Dla kogo sprawdzą się fartuchy gastronomiczne?

Fartuchy świetnie sprawdzą się przede wszystkim w restauracjach, które chcą pokazać swoją klasę i prezentować się w elegancki i ładny sposób. Są również bardzo wygodne, nawet po wielu godzinach noszenia. Gastronomiczne fartuchy idealnie nadają się również do kawiarni i śniadaniowni. Klienci uwielbiają, gdy marka dba o swój wizerunek na każdym kroku!