Koszulka z nadrukiem World Heritage Forum

Koszulka reklamowa, stworzona specjalnie na potrzeby konferencji World Heritage Young Professionals Forum organizowanej w 2017 roku.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

180 g/m²

Wymiary

Rozmiar: S

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Koszulka reklamowa, stworzona specjalnie na potrzeby konferencji World Heritage Young Professionals Forum 2017 w zestawie z workiem. Ta czarna koszulka to nie tylko element garderoby, ale także nośnik przesłania konferencji, który wyróżni uczestników i uczestniczki tej ważnej imprezy. Koszulka jest wyrafinowanym wyborem, który podkreślił prestiż i znaczenie konferencji. Nadruk na pełnej wysokości koszulki to doskonała forma prezentacji logo lub ilustracji związanej z charakterem marki lub konferencji. Możliwość personalizacji pozwoli Ci dostosować koszulkę do Twoich potrzeb. Oferujemy możliwość wykonania zarówno nadruku, jak i haftu z logo Twojej firmy lub eventu. Ta koszulka nie tylko zapewniła uczestnikom uczucie przynależności i związek z konferencją, ale także była doskonałym nośnikiem informacji i zachęcała wyglądem.

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną gamę naszych możliwości personalizacji i stworzyć koszulkę, która będzie nie tylko wyrazem Twojego przesłania, ale także eleganckim elementem garderoby dla uczestników każdej konferencji.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy oferta na fartuchy jest płatna?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy fartuchy mogą być personalizowane?

Tak, nasze gastronomiczne fartuchy są gotowe do pełnej personalizacji. Szukasz innej regulacji? Potrzebujesz szerszej kieszonki? Nie ma sprawy! Działamy zgodnie z Twoja wizją. Personalizacja fartucha jest w stu procentach darmowa!

Czy na fartuchu można wykonać nadruk lub haft?

Jak najbardziej, na każdym fartuchu możemy umieścić nadrukowane lub haftowane logo Twojej restauracji lub kawiarni. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki w krzywych wektorowych oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

W jakich rozmiarach dostępne są fartuchy?

Nasze fartuchy szyte są od podstaw przez nas, co gwarantuje, że możemy przygotować je w dowolnym rozmiarze, jakiego potrzebujesz. Szukasz gotowych rozwiązań? Nasi doradcy wiedzą, co sprawdzi się najlepiej i chętnie podpowiedzą.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Dla kogo sprawdzą się fartuchy gastronomiczne?

Fartuchy świetnie sprawdzą się przede wszystkim w restauracjach, które chcą pokazać swoją klasę i prezentować się w elegancki i ładny sposób. Są również bardzo wygodne, nawet po wielu godzinach noszenia. Gastronomiczne fartuchy idealnie nadają się również do kawiarni i śniadaniowni. Klienci uwielbiają, gdy marka dba o swój wizerunek na każdym kroku!