Worek lniany Lensen

Materiał

Len 100%

Gramatura

90 g/m²

Wymiary

Szerokość: 35 cm
Wysokość: 42 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Mocny i jednocześnie lekki, a przede wszystkim ekologiczny woreczek lniany. Prezentowany przez nas wzór waży zaledwie 33g, co sprawia, że można go używać w sklepie do ważenia produktów, np. warzyw i owoców zamiast pakowania do worków foliowych. W woreczku o wymiarach 35 cm na 42 cm mieści się około 2 – 3kg owoców. Do produkcji lnu o tej gramaturze używane są jedne z najmocniejszych nici lnianych. Jest to jedyny naturalny materiał pozwalający na produkcję tkaniny o bardzo wysokiej wytrzymałości przy tak niskiej gramaturze. Dzięki temu nasze woreczki mogą być używane latami. Ponadto, woreczki lniane doskonale nadają się do przechowywania żywności ze względu na wyjątkowe właściwości lnu, który pomaga dłużej zachować świeżość produktów spożywczych. Woreczek jest zaciągany lnianą tasiemką. Zarówno tkanina jak i tasiemka są najwyższej jakości. Przy tkaninie o tej gramaturze polecamy znakowanie na bawełnianych wszywkach, które są delikatnym znakowaniem.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i możliwościach współpracy w zakresie wielorazowych worków i woreczków lnianych.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.