Woreczek bawełniany Moliera 2

Bawełniany woreczek wykonany z wysokiej jakości bawełny zaciągany jednostronnie bawełnianym sznurkiem. Produkt ma naszytą żakardową metkę z logo MOLIERA 2.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

150 g/m²

Wymiary

Szerokość: 8 cm
Wysokość: 11 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Biały, bawełniany woreczek wykonany dla sklepu z ekskluzywną odzieżą Moliera 2. Uszyty został z tkaniny o gramaturze 150g/m². Jego rozmiary są dostosowane do przechowywania niewielkich elementów garderoby, takich jak broszki czy biżuteria. Prosty kształt woreczka bawełnianego sprawia, że jego zastosowanie jest szerokie, a jego wielkość może być dostosowana nawet do pojedynczych produktów. Woreczek został wykończony tunelikiem, przez który został przeciągnięty niewielkiej szerokości czarny sznurek bawełniany. Produkt jest zaciągany jednostronnie. Ten rodzaj zamknięcia jest wygodny i ekonomiczny. Sznureczek pozwala na zaciągnięcie produktu i zabezpieczenie włożonych do środka drobiazgów przed wypadnięciem. Bawełniany woreczek został wykończony żakardową metką, na której widnieje logo marki. To oznakowanie widnieje na kilku rozmiarach worków, dzięki temu pasują do siebie nawzajem i tworzą spójną całość, jednocześnie pozostając eleganckim i minimalistycznym opakowaniem na różne produkty.

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze odpowiedzi na zadawane pytania!

Czy przygotowanie wyceny woreczków jest płatne?

Wycena wszystkich produktów: toreb, woreczków, zapasek i wielu innych zawsze jest i będzie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z tym związanych.

Czy na woreczkach można wykonać nadruk lub haft?

Wszystkie bawełniane woreczki możemy spersonalizować nadrukiem lub haftem. W przypadku woreczków aksamitnych, dostępny jest tylko haft. Przy składaniu zapytania warto dołączyć pliki oraz określić ilość kolorów, co pomoże przedstawić korzystną ofertę w jeszcze krótszym czasie!

Czy sznureczek może być personalizowany?

Tak, możemy wykonać sznureczek do zaciągania w dowolnym kolorze. Sznureczek świetnie sprawdzi się w bawełnianych woreczkach, które wymagają wytrzymałego zamknięcia.

Czy woreczki mogą być uszyte w niestandardowym rozmiarze?

Oczywiście! Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt. Nasze woreczki szyte są od podstaw, co pozwala na wprowadzanie dowolnych modyfikacji i zapewnia trwałość wykonania.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zależy od nakładu, tego, czy będzie wykonywany nadruk lub haft, natomiast najczęściej to od kilku dni do miesiąca. Nasz doświadczony zespół krawcowych poradzi sobie z każdym zadaniem w krótkim czasie!

Jak można wykorzystać woreczki bawełniane?

Woreczki świetnie sprawdzą się do przechowywania drobiazgów i niewielkich elementów. Idealnie nadają się do opakowanie na produkty kosmetyczne czy gry. Woreczki na biżuterię natomiast świetnie wyglądać będą z satynową tasiemką. Nasz zespół podpowie, jakie rozwiązanie będzie pasować idealnie.

This is a staging environment