Bandana Monar

Bandanka reklamowa z nadrukiem, uszyta dla stowarzyszenia Monar. Wykonana z 100% naturalnej bawełny w ciemnoniebieskim kolorze, nawiązującym do kolorów stowarzyszenia. Na bandanie nadrukowane jest białe logo.

Materiał

Bawełna 100%

Gramatura

135 g/m²

Wymiary

Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm

Szukasz innego rozmiaru? Przygotujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z nami.

OPIS PRODUKTU

Bandana reklamowa z nadrukiem, stworzona dla stowarzyszenia Monar. Została uszyta z naturalnej bawełny o gramaturze 135 g/m², w kolorze ciemnoniebieskim, który nawiązuje do barw stowarzyszenia. Na bandanie nadrukowane zostało logo w kolorze białym, dzięki czemu jest dobrze widoczne, nawet z dużej odległości. Dobrana gramatura i najwyższa jakość użytej tkaniny gwarantuje trwałość i wygodę noszenia.

Bandany reklamowe są wyjątkowym nośnikiem nie tylko dla firm i marek, ale również dla organizacji i stowarzyszeń, którym zależy na podniesieniu widoczności i świadomości. Poprzez nadruk logo czy charakterystycznych elementów, stają się mobilnymi reklamami, które pomagają zapoznać się z organizacją ludziom, którzy jeszcze o niej nie słyszeli. Dzięki trwałemu wykonaniu z wysokiej jakości bawełny, bandany są przyjemne w noszeniu i nadają się do noszenia przez długi czas. Jeśli szukasz indywidualnej, ciekawej bandany z logiem Twojej organizacji, skontaktuj się z nami! Stworzymy dla Ciebie unikalne rozwiązania, które podkreślą misję i wartości Twojego stowarzyszenia.