fartuchy / zapaski

Prezentujemy kilka sprawdzonych modeli zapasek i fartuszków, ale zachęcamy do urozmaicania i tworzenia niepowtarzalnych wzorów. Pomagamy w projektowaniu i szyjemy prototypy. Korzystamy z wysokiej jakości tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej.

Fartuszek kelnerski

fartuszek nolio

Ekologiczny fartuszek lniany z haftem

Fartuch barmański

fartuszek winiary

Ekologiczny fartuszek lniany z nadrukiem

Producent fartuchów

Fartuszek szczęśliva

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

Fartuchy na zamówienie

fartuszek andrzej mleczko

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

fartuszek natura

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

Fartuszki reklamowe na zamówienie

fartuszek jem na polu

Fartuszek poliestrowy zadrukowany na całej powierzchni

Zapaska barmańska

zapaska nolio

Lniana zapaska kelnerska z haftem

zapaska tasty food

Bawełniana zapaska kelnerska z haftem

FARTUCHY REKLAMOWE

Jako producent fartuchów proponujemy Państwu produkty dobre jakościowo jak i wygodne w użytkowaniu. Szyjemy zapaski kelnerskie, fartuchy reklamowe, dziecięce fartuszki reklamowe oraz barmańskie fartuchy i zapaski. Korzystamy z takich tkanin jak len, bawełna lub elanobawełna. W naszej ofercie mamy stałe modele ale chętnie podejmiemy się dostosowania modelu do Państwa indywidualnych potrzeb możemy dobrać kolory oraz rodzaje tkanin w różnych gramaturach i o różnych splotach. Proponujemy Państwu znakowanie takie jak nadruk lub haft komputerowy.

FARTUCH KELNERSKI

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją fartuchów i zapasek kelnerskich. W tym czasie uczyliśmy się jakim wymaganiom powinien sprostać fartuch barmański używany na co dzień przez barmanów, jak najlepiej dobrać tkaninę oraz jaki model najlepiej sprawdza się i pracy. Naszymi klientami najczęściej są agencje reklamowe, które mają pewne założenia ustalone ze swoimi klientami co do zamawianych fartuchów czy zapasek kelnerskich. Z tego powodu naturalnie wraz z klientami wypracowaliśmy szycie fartuchów na zamówienie dobierając wspólnie dodatki i tkaniny. Będąc producentem fartuchów chętnie pomagamy w doborze tkanin, sposobu szycia pozostawiając klientowi decyzje o wymiarach, kolorach, ilościach kieszeni czy innych dodatkach.

Z takiej właśnie współpracy cieszyliśmy się przy wykonaniu zlecenia na zapaski barmańskie dla Coca-Coli gdzie wraz z klientem i agencją reklamową stworzyliśmy bardzo ładny, trwały i praktyczny model. Do dziś widuję ten model zapaski kelnerskiej z wiszącą kieszenią i pięknym haftem komputerowym w wielu kawiarniach i restauracjach.Bardzo ciekawą i owocną współpracę, w zakresie produkcji lnianych fartuszków reklamowych, nawiązaliśmy z agencją reklamową z Finlandii. Model został zaprojektowany przez naszą firmę i zaprezentowany na Międzynarodowych Targach Reklamy Rema Days i te właśnie fartuchy reklamowe z tamblowanego naturalnego lnu łączonego z bawełną w paseczki trafiły w gust bardzo prestiżowego fińskiego odbiorcy. Nasza firma należy do niedużych, niewielkich ale bardzo solidnych, cieszy nas każdy klient i każde niezależnie od wielkości zlecenie a uszyte przez nas fartuchy reklamowe są też naszą wizytówką.

Produkcja mniejszych serii jest przydatna dla odbiorców ostatecznych organizujących pokazy czy iventy dla dzieci gdzie niezbędne są dziecięce fartuszki. Nasz zespół charakteryzuje się dużą elastycznością, ciepłym i miłym kontaktem z klientami gdzie łatwo jest dopracować fartuszki reklamowe na zamówienie.