FARTUSZKI REKLAMOWE NA ZAMÓWIENIE

Prezentujemy kilka sprawdzonych modeli zapasek i fartuszków, ale zachęcamy do urozmaicania i tworzenia niepowtarzalnych wzorów. Pomagamy w projektowaniu i szyjemy prototypy. Korzystamy z wysokiej jakości tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej.

Fartuszek kelnerski

fartuszek nolio

Ekologiczny fartuszek lniany z haftem

Fartuch barmański

fartuszek winiary

Ekologiczny fartuszek lniany z nadrukiem

Producent fartuchów

Fartuszek szczęśliva

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

Fartuchy na zamówienie

fartuszek andrzej mleczko

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

fartuszek natura

Ekologiczny fartuszek bawełniany z nadrukiem

Fartuszki reklamowe na zamówienie

fartuszek jem na polu

Fartuszek poliestrowy zadrukowany na całej powierzchni

Zapaska barmańska

zapaska nolio

Lniana zapaska kelnerska z haftem

zapaska tasty food

Bawełniana zapaska kelnerska z haftem

fartuszek dziecięcy

Fartuszek dziecięcy z kieszenią, sznureczki z dzianiny przewleczone przez metalowe oczka

FARTUCHY REKLAMOWE

Jako producent fartuchów proponujemy Państwu produkty dobre jakościowo, jak i wygodne w użytkowaniu. Szyjemy na zamówienie zapaski kelnerskie reklamowe, dziecięce fartuszki oraz inne barmańskie elementy garderoby. Korzystamy z takich tkanin jak len, bawełna lub elanobawełna. W naszej ofercie mamy stałe modele, ale chętnie podejmiemy się dostosowania modelu do Państwa indywidualnych potrzeb. Możemy dobrać kolory oraz rodzaje tkanin w różnych gramaturach i o różnych splotach. Proponujemy Państwu znakowanie takie jak nadruk lub haft komputerowy.

FARTUCHY KELNERSKIE I BARMAŃSKIE

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją fartuchów i zapasek kelnerskich i barmańskich. W tym czasie uczyliśmy się, jakim wymaganiom powinien sprostać strój używany na co dzień przez barmanów, jak najlepiej dobrać tkaninę oraz jaki model najlepiej sprawdza się i pracy. Naszymi klientami najczęściej są agencje, które mają pewne założenia ustalone ze swoimi klientami co do zamawianych barmańskich fartuszków reklamowych. Z tego powodu naturalnie wraz z klientami wypracowaliśmy szycie pracowniczej garderoby na zamówienie, dobierając wspólnie dodatki i tkaniny. Będąc zaufanym producentem, otwartym na wszelkie propozycje, chętnie pomagamy w doborze tkanin, sposobu szycia pozostawiając klientowi decyzje o wymiarach, kolorach, ilościach kieszeni czy innych dodatkach fartuchu kelnerskiego..

Z takiej właśnie współpracy cieszyliśmy się przy wykonaniu zamówienia na zapaski barmańskie, a także kelnerskie dla producenta Coca-Coli, gdzie wraz z klientem i agencją reklamową stworzyliśmy bardzo ładny, trwały i praktyczny model. Do dziś widujemy go z wiszącą kieszenią i pięknym haftem komputerowym w wielu kawiarniach i restauracjach. Bardzo ciekawą i owocną współpracę, w zakresie produkcji lnianych fartuszków reklamowych, nawiązaliśmy z agencją z Finlandii. Model został zaprojektowany przez naszą firmę i zaprezentowany na Międzynarodowych Targach Reklamy Rema Days i te właśnie fartuchy i zapaski kelnerskie  z tamblowanego naturalnego lnu łączonego z bawełną w paseczki trafiły w gust bardzo prestiżowego fińskiego odbiorcy. Nasza firma należy do niedużych, niewielkich, ale bardzo solidnych producentów, cieszy nas każdy klient i każde niezależnie od wielkości zlecenie a uszyta przez nas barmańskie fartuszki reklamowe na zamówienie są też naszą wizytówką.

Produkcja mniejszych serii jest przydatna dla odbiorców ostatecznych, organizujących pokazy czy eventy dla dzieci, gdzie niezbędne są dziecięce fartuszki i zapaski. Nasz zespół producentów charakteryzuje się dużą elastycznością, ciepłym i miłym kontaktem z klientami, gdzie łatwo jest dopracować barmańskie fartuchy reklamowe na zamówienie.

Trwałe, spersonalizowane fartuchy reklamowe

Jako producent stawiamy też na komfort użytkowania odzieży. Każda zapaska barmańska jest wykonywana z naturalnych materiałów, dzięki czemu garderoba dla kelnerów zachowuje odporność przed zabrudzeniami. Dotyczy to również fartuchów kelnerskich i fartuszków dla najmłodszych. Z kolei nadruki tworzone według indywidualnego zamówienia utrzymują się w nienaruszonym stanie przez długi czas. Ubrania są więc trwałą wizytówką marki i spełniają funkcję reklamową.

Fartuch barmański może zostać spersonalizowany na wiele sposobów. Od Państwa preferencji zależy końcowy efekt. Wystarczy przedstawić wymiary, hasła i grafiki, które znajdą się na fartuszkach kelnerskich. My zaś przygotujemy odpowiedni szablon i wykonamy zapaski reklamowe. Producent Radecka już teraz zachęca do składania zamówień.