bandamki / chusty

Funkcjonalny i uniwersalny nośnik reklamy. Szyjemy i drukujemy na zamówienie bandamki i chusty w dowolnych rozmiarach i kolorach. Polecamy chusty z dzianiny oraz z lekkiej tkaniny bawełnianej i lnianej. Wykonujemy bandamki z nadrukiem na całej powierzchni oraz jednokolorowe bandamki z logo firmy. Oferujemy bandamki i chusty  reklamowe w różnych rozmiarach i zakresach cen.

Szale pielgrzymkowe i chusty z nadrukiem

Bandamka amica

Bawełniana bandamka z nadrukiem

Pielgrzymkowe chusty z nadrukiem na głowę

bandamka monar

Bawełniana bandamka z nadrukiem

Szale pielgrzymkowe i chusty z nadrukiem

bandamka ancymondo

Bawełniana bandamka z nadrukiem

Pielgrzymkowa chusta / szal pielgrzymkowy

bandamka zoo karina

Bawełniana bandamka z nadrukiem

Chusty i szale pielgrzymkowe, bandana

bandamka wisła

Bawełniana bandamka z nadrukiem

Bandamki z nadrukiem

Najczęściej realizujemy zamówienia na chusty z nadrukiem, których odbiorcami są biura turystyczne, agencje organizujące eventy, konferencje spotkania ale również urzędy oraz agencje reklamowe dla swoich klientów.

Bandamki z nadrukiem mają wszechstronne zastosowania i mogą być wykorzystane na koloniach dla dzieci, pielgrzymkach, wycieczkach i wyprawach, eventach, spotkaniach i konferencjach.

Czasem również apaszki reklamowe są używane przez pracowników urzędów bądź placówek bankowych, stewardesy i inne grupy gdzie ważny jest element odróżnienia grupy pracowników lub załogi.

Bardzo często realizujemy zamówienia na chusty pielgrzymkowe, które pozwalają na wyróżnienie grupy osób ale też spełniają funkcje bandamy czyli ochrony przed słońcem i wiatrem.

Chusty z nadrukiem

Będąc producentem chust reklamowych dostosowujemy wymiary i sposób wykończenia do potrzeb i wymagań klientów. Produkujemy mniejsze chusty kolonijne, kwadratowe i trójkątne po standardowe bandamki z nadrukiem aż po bardzo duże bandamy i chusty.

Częścią naszej działalności jest produkcja szali pielgrzymkowych. W zakresie produkcji bandamek z nadrukiem i chust czy apaszek korzystamy z różnych tkanin i dzianin. Najpopularniejsze są bandamki bawełniane z delikatnej i przewiewnej tkaniny bądź z 100% bawełnianej dzianiny. Stosujemy różne rodzaje wykończeń w zależności od przeznaczenia bandamek czy apaszek bawełnianych.

W zakresie znakowania chust reklamowych najpopularniejszą techniką jest nadruk. Posiadamy doświadczenie w nadruku na całej powierzchni realizując zamówienia na chusty i bandamki z nadrukiem dającym efekt od brzegu do brzegu. Szczególnie efektownie prezentują się małe elementy rozrzucone na całej powierzchni bandamek bawełnianych.