COŚ JESZCZE

Nietypowe tekstylia reklamowe to wyzwanie dla reklamodawców którzy chcą swoich klientów przekonać do swojej marki dobrym solidnym, nietuzinkowym produktem. Możemy wykonać poduszki reklamowe w najróżniejszych kształtach, wymiarach i kolorach, stosujemy różne rodzaje wypełnień co daje ciekawe efekty.
Poszewki na poduszki z nadrukiem lub haftem dobrze prezentują się z subtelną wszywka żakardową lub drukowaną.
Wśród atrakcyjnych i praktycznych produktów w naszej ofercie są koce reklamowe bardzo przydatne do kawiarnianych ogródków, pensjonatów czy hoteli. Takie akcesoria będą także odpowiednią formą reklamy w branży meblowej. Producenci mogą dodawać je jako gratisy do zakupionych kompletów wypoczynkowych. Tę samą funkcję spełniają inne tekstylia przeznaczone do domu, nie tylko koce, ale również serwetki czy obrusy.

Woreczek z grochem

Woreczek z grochem

Koc polarowy

Koc polarowy

Koce polarowe z haftem

Koce polarowe z haftem

Poduszka

Poduszka

Poszewka na poduszkę

Poszewka na poduszkę

Podkładka kuchenna

Podkładka kuchenna

Kosmetyczka / portfelik

Kosmetyczka / portfelik

Opaska na oczy

Opaska na oczy

Pokrowiec na deskę do prasowania

Pokrowiec na deskę do prasowania

Śliniaczek

Śliniaczek

Nakładka na słoik

Nakładka na słoik

Nasza oferta to także doskonały sposób promocji usług dla prywatnych placówek medycznych. Jako producent poduszek reklamowych i koców dokładamy wszelkich starań, by tkaniny dopasowane były do wystroju sali szpitalnej czy sanatorium. Wykorzystujemy różnorodne materiały i na każdym z nich możemy umieścić Państwa logo. Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie odpowiednich proporcji i identyczną kolorystykę z tą opisaną w księdze znaku. 

Gadżety na zamówienie obejmują też kosmetyczki, piórniki i wiele innych produktów. Będą one świetną formą promocji na targach branżowych. Można je wykorzystywać jako nagrody w konkursach organizowanych na portalach społecznościowych. Wszechstronny marketing z użyciem tekstyliów reklamowych z naszej oferty to gwarancja zdobycia znacznie większej rozpoznawalności marki i pozyskania nowych Klientów.