PRODUKT

Polecamy produkty zaprezentowane na naszej stronie, ale również serdecznie zachęcamy do wprowadzania zmian, które uczynią artykuł promocyjny charakterystycznym i nietuzinkowym. Na zamówienie wykonujemy projekty, prototypy, wzory wraz z nadrukiem i wizualizacje.

Nasze zaplecze produkcyjne pozwala na dopasowanie wszystkich detali oraz produkcję zupełnie nietypowych tekstyliów. Dysponujemy unikalnymi możliwościami
w zakresie nadruku na całej powierzchni od brzegu do brzegu, co da się jedynie osiągnąć przy druku przed szyciem, a nie na gotowym produkcie.

NADRUK

Mamy bardzo duże możliwości wykonywania nadruków na tkaninach, od prostych projektów po wielokolorowe, skomplikowane i duże nadruki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowujemy rodzaj i wielkość nadruku do typu tkaniny co daje doskonały, optymalny efekt.

Wykonujac nadruki korzystamy z dwunastokolorowej automatycznej maszyny firmy MHM, jednej z najnowocześniejszych w Polsce.

Drukujemy farbami wodnymi, plastizolowymi i rozpuszczalnikowymi, używamy wyłącznie farb spełniających wszystkie wymagania UE.

HAFT

Główną zaletą haftu komputerowego jest bardzo atrakcyjny, elegancki wygląd oraz wysoka trwałość naniesionych wzorów. Można go wykonać bezpośrednio
na odzieży lub w formie naszywek. Istnieje możliwość zastosowania efektów specjalnych: haftu wypukłego 3D, wszywanych aplikacji, srebrnych, złotych
czy brokatowych nici.

Ciekawy efekt można uzyskać łącząc ze sobą dwie techniki - haft i nadruk. Pracujemy na wielogłowicowych, przemysłowych maszynach marki Tajima.
Najnowsze oprogramowanie sprzętu zapewnia uzyskanie doskonałej jakości oraz niepowtarzalnego wyglądu haftu.